Ercan Havalimanı Shuttle Servisi

Ercan Havalimanı Shuttle Havalimanlarında bir çok çeşitte transfer hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmette ilk akla gelenler arasında araç kirama ve shuttle hizmeti bulunmaktadır.

Ercan Havalimanı Toplu Taşıma Hizmeti

Shuttle transferlerinde aynı güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular bir arada toplu taşıma araçlarında ulaşmak istedikleri noktaya götürülür. Ercan havalimanı shuttle hizmetinde yolcular uçaktan indikleri anda havalimanına ayak bastıklarında kendilerine konforlu ve lüks araçlar ile hizmet sunulur.

Ercan havalimanı shuttle hizmetinde bulunan otobüsler son derece konforlu ve lüks araçlardır. Araç koltukları rahat ve klima bulunmaktadır. Sık aralıklar ile otobüslerin saatleri belirlenmiştir.

Ercan Havalimanında Shuttle Servisinin Farkı

Araç şoförleri son derece deneyimli ve kurallara riayet eden kişilerdir. Yolcuların aradıkları özelliklere sahip donanımlı personele sahiptir. Transferler Cyprus taksi’nin diğer araçlarında sahip olunan tüm konforu yansıtmaktadır. Adeta Cypurs taksi Ercan havalimanı shuttle kullanıldığında özel şoför hizmet veriyormuşçasına yolculuk yapma imkanı tanınmaktadır. Bu ayrıcalığı müşterilerine yansıtır.

Cyprus taksi havalimanı shuttle hizmetinde hızlı, konforlu, güvenilir seyahat edilmesi garantisini müşterilerine taahhüt eder.

Shuttle hizmeti veren araçların sürücüleri iyi eğitimli, trafik kurallarına uyan, İngilizce bilen, deneyim sahibi sürücülerdir. Müşteriler uçak yolculuğu yaptıktan sonra ulaşmak istedikleri noktaya giderken kullanacakları kara araçlarında konfor, lüks ve iyi sürücü talep ederler. Bu noktada Cyprus taksi yolcularının bu istediğini asla göz ardı etmez ve doğrultuda hizmet vermeyi taahhüt eder.

Cypruss taksi havalimanı shuttle hizmetinde de vip müşterilere sunduğu hizmetlerin benzerini sunmaya gayret eder. Son model araçlara sahip filosunu otobüslerinde de kullanmaktadır. Toplu taşımanın önemini ve inceliğini bilen Cypruss taksi bu doğrultuda hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti, müşteri konforu ve rahatlığı daima hizmetinde öncelikleri arasında yer almaktadır.

Shuttle Hizmetinde Müşteri Memnuniyetini Sağlamak

Havaalanına ayak basıldığı andan itibaren shuttle hizmeti almak isteyen müşterilerini ulaşmak istedikleri noktaya sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırabilmek öncelikleri arasındadır. Bu noktada birlikte çalıştığı personeli iyi eğitimli, kibar, donanımlı, İngilizce bilen, çok iyi araç kullanabilen, trafik kurallarına riayet eden, müşteri memnun edebilecek insan psikolojisinden anlayan kişilerden seçer.

Cyprus taksi havalimanı shuttle hizmetinde bulunan tüm araçları konforlu ve tüm güvenlik kontrollerinden geçmiş araçları filosunda bulundurur.

Uçak yolculuğunu tamamlamış müşterilerinin hassasiyetine önem verir onları kısa sürede, sorunsuz, güvenli olarak istedikleri noktaya ulaştırır.

Yolcular adeta vip hizmeti alıyormuşçasına memnun olarak seyahatlerini tamamlar.

Leave a Comment