Girne Taksi Hizmeti

Taksi ile seyahat etmek isteyen yolcu konfor, lüks, güvenli seyahat, deneyim ve iyi bir şoför talep eder. Bu çerçevede Girne bölgesinde Cyprus taksi yolcuların aradığı tüm özellikleri bünyesinde barındırmakta ve sunmaktadır. Gerekli olan tüm konfor ve hizmet müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taksi talebinde bulunan müşterilere sunulmaktadır.

Girne Bölgesi Taksi Hizmeti

Taksicilik sektöründe daima öncelik müşterilerin güvenliği ve kaliteli hizmettir. Yolcunun bindiği taksinin sürücüsünde aradığı özellikler daima deneyimli, iyi eğitimli, ileri derecede sürüş tekniklerine hakim, trafik kurallarına uyan, insana saygılı, çevreye duyarlı ve dünyanın ortak lisanı olan İngilizce hakim olmasıdır.

Araçta istediği özelllikler ise; konfor, güvenlik, lüks ve rahatlıktır. Girne taksi müşterilerinin aranan tüm bu özellikleri kendi bünyesinde bir araya getirmeyi başarmıştır. Yılların verdiği deneyim ile hizmetini sürdürmektedir.

Girne Bölgesinde Taksicilik Sektöründe Sunulan Hizmetler

Girne taksi daima müşteri memnuniyetini ve güvenliğini öncelikli olarak misyonu kabul etmiştir ve bu misyon doğrultusunda gerekli tüm tedbirleri almakta ve müşterilerine memnuniyet ile sunmaktadır.

Filosunda sahip olduğu son model araçları ile Girne taksi hizmetini sunmakta ve müşteri memnuniyetini daima göz önüne almaktadır.

Taksi hizmeti talebinde bulunan müşterilerin bulundukları bölgeye en hızlı şekilde araçlar gönderilir ve asla müşteriler bekletilmemeye çalışılır, müşterinin mağdur edilmemesi sağlanır. Müşteriye kendisine gönderilen taksi bilgileri hızlıca iletilir.

Müşteriler hizmet alacakları taksiden bekledikleri kriterleri belirttikleri takdirde kendilerine istedikleri donanımda taksi hizmeti sunulur. Örneğin; bebek koltuklu gibi. Araç müşterinin adresine gönderilmeden bebek koltuğu araca monte edilir ve bu hizmet konusunda da müşteriye detaylı bilgi sunulur.

Müşteriler almak istedikleri taksi hizmetinde kendilerine yardımcı olacak şoförün yabancı dil bilmesini istedikleri takdirde iyi derecede yabancı dil bilen şoförler kendilerine tahsis edilir ve bu konuda da taksi müşteriye gönderilmeden önce bilgi verilir.  

Müşterilere gönderilen tüm araçlarda klima, telefon şarjı ve benzeri hizmetlerde ayrıca bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Taksi hizmeti talep eden müşterilerin vip müşteriymiş gibi hissetmelerini sağlayacak tüm konfor ve hizmet kendilerine sunulmaktadır.

Taksi hizmeti sunan şoförler müşterilerin arzu ettiği gibi son derece deneyimli ve trafik kurallarına riayet eden kişilerdir.

Cyprus taksi’nin diğer tüm araç hizmetlerinde olduğu gibi taksi hizmetinde de müşterilerine tüm konforu ve rahatlığı sunmaktadır. Adeta taksi hizmeti alan müşteriler özel şoför hizmeti alıyormuşçasına yolculuk yaptıklarını hissederler. Bu önemli ayrıcalık müşterilere sunulduğundan daima müşterilerinden olumlu dönüşler alınmaktadır.


Taksicilerin uyması gereken yönergeler ile belirlenen tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

-Girne Bölgesinin tüm semtlerini, caddelerini ve sokaklarını iyi bilen,
-Bölgedeki hastane, tatil köyleri, oteller, cafeler, alışveriş merkezleri, meydanlar, konut sitelerini iyi bilen,

Şoförler bünyesinde çalıştırılmaktadır.

Müşterilerin arzu ettikleri takdirde de kendilerine diledikleri özelliklere sahip içerisinde televizyon, bar hizmeti, geniş yolcu kapasitesine sahip vip hizmet sunan lüks araçlar da gönderilmektedir.

Müşteri talepleri daima doğru alınır ve bu doğrultuda müşterinin talepleri çerçevesinde hizmet sunulur.

Leave a Comment