Girne Transfer Cyprus Taksi olarak yılların verdiği tecrübe ile yollara çıkmakta ve müşterilerimize öncelikli ve kaliteli hizmeti sunmaktan ve bunun geri dönüşlerini yolcularımız tarafından almaktan büyük bir memnuniyet ve keyif duymaktayız.

Verdiğimiz hizmetler içerisinde en öne çıkan hizmetimiz Girne transfer hizmeti olmaktadır. Tüm dünyadan milyonlarca turistin her yıl ziyaret ettiği Kıbrıs’ın adeta bir incisi olan Girne şehrimize yolcularımızın güvenle ve huzurla taşıyoruz. 

Yolcuların bir taksiden bekleyeceği bütün özellikleri bünyemizde barındırmakta ve, samimi, modern, ingilizce bilen yılların uzman taksi şoförleri ile yolcularımızın Girne Transfer hizmetini güvenli ve sağlıklı bir şekilde sağlamaktayız.
Sizleri istediğiniz yerden alıp tam olarak istediğiniz yere kadar mutlu bir şekilde ulaştırmaktayız. İşiniz ne kadar acele olursa olsun Cyprus Taksi daima yanınızda. Sizi istediğiniz yere istediğiniz dakikada ulaştırmak için biz daima hazırız.
Birbirinden konforlu ve güvenli lüks araçlarımız ile yolculuğun keyfini süreceksiniz. 

Güvenlik Her Zaman Önceliğimiz-Girne Transfer

Sınıfında en konforlu ve yüksek model araçlarla klimalı bir şekilde rahatlıkla seyahat edebileceksiniz. Eğer uçakla geliyorsanız bavul ve gümrük işlemlerinin ardından görevlimiz sizi çıkış kapısında bekleyecektir. 

Her ihtiyaca göre Araç bulunduran ve hizmet veren ekibimiz sınıfının konforlu ve güvenli araçları ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. 

Kuzey Kıbrıs’ın en seçkin tatil ve turizm merkezi olan Girne Kuzey Kıbrıs’ın kuzey kıyısında bulunan en gözde yerlerdendir. 

Araç Filomuz

Kuzey Kıbrıs’ın en genç ve temiz araçları ile Girne transfer taleplerinizde yeni model Mercedes Vito, Sprinter araçlarımız ile turistik tur, otel transferi taleplerinizi karşılamak için çalışıyoruz. 

Servisleri zamanında yapılan, bakımlı, problemsiz yeni model araçlarımızı siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ercan Havalimanında karşılama yaptığımız araçlarımız ile birinci önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve güvenli olmasıdır. 

Eğer siz de Kuzey Kıbrıs ziyaretinde bulunacak ve Girne’de tatil yapacak olursanız ilk tercihinizi daima bizden yana gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız yolcular açısından mutlak konfor, mutlak sağlık ve mutlak güvenlik ilkeleriyle yola çıkmıştır. 

Bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak ve eşsiz Girne transfer hizmeti istiyorsanız Cyprus Taksi size bir telefon veya bir tık kadar yakındır.