Larnaka Havalimanı Transferi

Havalimanı transferleri oldukça seyahat eden kişiler için oldukça önemlidir. Uzun bir yolculuktan sonra ulaşmak istediği noktaya gidebilmek için havalimanından araçlara binilir.

Larnaka Havalimanı Transferi

Yolcunun bu noktada sürücüden beklediği birkaç önemli ayrıntı bulunmaktadır. Yolcu kendisini gideceği noktaya götürecek sürücünün iyi eğitimli, deneyimli, trafik kurallarına riayet eden, yabancı ise dünyanın ortak dili olan İngilizceyi konuşabilen bir kişi olmasını ister. Cyprus taksi bu noktada yolcuların istedikleri özelliklere sahip gerekli donanımdaki sürücüler ve araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

Havalimanı Transferinde Yolcuların İstedikleri Özellikler

Cyprus taksi yıllardır bünyesinde Larnaka havalimanı transfer konusunda yolcuların diledikleri özelliklerde sürücülere ve araçlara sahip bulunmaktadır. Araçları kullanan sürücüler seyahat eden kişilerin aradığı özellikler ve donanıma sahip son derece kibar, insan psikolojisi hakkında bilgi sahibi, yaptığı işin zorluklarını bilen ancak hızlı çözüm üretme kabiliyetine sahip, iyi eğitimli, deneyimli, İngilizceyi iyi konuşan personelle sahiptir.

Transferler İçin Sahip Olunan Lüks Araç Filosu

Aynı zamanda Cyprus taksi şirketi Larnaka havalimanı transfer ile ilgili olarak araçların sahip olduğu konfor ve lüksten bahsedile bilinir. Hizmet veren taksiler yolcuların talepleri doğrultusunda aradıkları tüm konfor ve lüksü birada bulunduran 4 veya 6 kişilik taksiler, minibüsler ve otobüslerden meydana gelmektedir. Sahip olunan araç filosu, sürücülerin kalitesi ve donanımı tamamen müşterinin memnuniyetini sağlamak amaçlıdır.

Cyprus taksi Larnaka havalimanı transfer konusunda öncelik olarak mutlak suretle müşteri memnuniyetini ilk sırada misyon olarak benimsemiştir. Müşterinin talebi doğrultusunda lüks ve konforlu araçları ile hizmet vermektedir. Tüm araçlarda seyahat eden kişinin konforunu sağlayacak aradığı tüm özellikleri bir arada bulundurmaktadır.

Tüm araçlarda klima sistemi ve yolcuların konforunu ve rahatını sağlayacak koltuk kılıfları bulunmaktadır. Kullanılan araçlar mükemmel durumdadır ve tüm güvenlik kontrollerinden geçmiştir. Sürücüler gerekli tüm donanımlara sahiptir.

Havalimanı transferi ile ilgili olarak otomatik rezervasyon sistemi ile cyprustaksi.com’dan rezervasyonlar yapıla bilinmektedir. Sitedeki formu doldurarak rezervasyon kolaylık ile sağlanmaktadır. Transfer isteyen yolcular formdaki detayları doldurdukları takdirde istedikleri özelliklere sahip araçlar kendileri için tahsis edilmektedir.

Cyprus taksi üst düzey yöneticilerin iş seyahatleri için istedikleri özelliklere sahip üst düzey yöneticinin aradığı konfor ve rahatlığı sağlayacak araçlar ile transferleri sağlamaktadır. Kıbrıs’a iş seyahati, toplantı, otel, tatil köyü ya da evine giden yöneticiler için birinci sınıf ulaşım sağlayan VİP servis sunmaktadır.

Cyprus taksi seyahat eden yolcularına kaliteli hizmet taahhüdünde bulunmaktadır. Yıllardır havalimanı transferi konusundaki tecrübesini yolcularına sunmaktadır.

– Yolcuların talep ettikleri VİP hizmetlerinde aradıkları özelliklere sahip şoför ve araç tahsis edilir.

– İş toplantıları ve benzeri etkinlikler için seyahat eden yolcuları zamanında, araç ve şoförlerden bekledikleri tüm özellikleri kendilerine sunar.

– Havalimanından gezi amaçlı transfer istenildiği takdirde gerekli donanıma sahip sürücüler tahsis edilir.

– Düğün, nişan ve benzeri organizasyonlar için Kıbrıs’ta bulunanlara aradıkları şefkatli eli uzatır.

Kıbrıs’ta geçireceğinizin zamanın kusursuz olabilmesi için gerekli özen, hassasiyet, dikkat kesinlikle gösterilir.

Larnaka Havalimanı Transfer

Leave a Comment