Lefkoşa Transfer Özel karşılama merasimi, şirketiniz için prestij kaynağıdır. Transfer hizmeti, özel misafirlerinizi lüks şoförlü araçlarla karşılamaktadır. Sizin adınıza mükemmel karşılama organizasyonu hazırlayan transfer firmamız, istediğiniz adrese misafirlerinizi taşımaktadır. Otomobil dünyasının lüks ve konforlu araç seçeneklerini bir araya getiren transfer hizmetimiz, günün her saatinde devam etmektedir. Bu hizmette konusunda deneyimli şoför elemanlarımız hizmet vermektedir. Lefkoşa transfer hizmeti için bizi 7/24 aramanız yeterlidir.  

Araç Filomuz Lüks ve Konforludur-Lefkoşa Transfer

Lüks iç tasarım özelliğine sahip bu lüks araçlarımız, tecrübeli ve deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılıyor. Vip tarzı Mercedes Sprinter marka araçlarımız, uber tarzı döşenmiştir. Özel koltuklar, buzdolabı, televizyon ve özel mobilya seçenekleri unutulmadı. Dışarıdaki kötü havayı içeri yansıtmayan bu özel araçlarımız, klima ve ısıtma sistemine sahiptir. Özel süspansiyon sistemi sayesinde yol yorgunluğu hissetirmemektedir. Lefkoşa transfer sektörüne özel full artı full özelliklere sahip bu araçlar, lüks ve konforlu bir yolculuk için özel tasarlanmıştır. 

Resmi açıdan her hangi bir problem meydana getirmeyen araçlarımız, vergi, sigorta ve muayene gibi konularda problem meydana getirmemektedir. Resmi işlemler firmamız tarafından takip edilmektedir. Trafikte güvenli bir şekilde seyahat etmeniz için her şeyi düşündük. Şoförlerimiz src ve psikoteknik belgelerine sahiptir. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası taşıma kategorisinde profesyonel Lefkoşa transfer şoför kadrosuna sahibiz. Lefkoşa transfer araç filomuz, istediğiniz adrese misafirlerinizi taşımaktadır. İsterseniz misafirleriniz için şehir turu düzenleyebiliriz. Özellikle turist kafilesi için düzenlenen bu tur hizmetimiz, turizm dünyasının en çok tercih ettiği hizmettir. 

Araç Filomuz Her Zaman Hizmete Hazırdır

Sanayi bakımı, araç temizliği, lastik kontrolü, yağ ve su kontrolü, transfer hizmeti öncesinde gerçekleşmektedir. Taşıma esnasında çıkabilecek problemler önceden tespit edilmektedir. Yolcu ve araç güvenliği, bizim için en önemli konulardan biridir. Trafikte güvenli taşıma konusunda deneyimli olan ekibimiz, yeni yönetmelikleri takip etmektedir. Sektörde meydana gelen değişiklikler anında hizmet programına dahil edilmektedir. 

Havalimanı transfer hizmetinde, misafirinizi çıkışta sizin yerinize biz karşılıyoruz. Müşteri ile diyalog konusunda gerekli eğitimi alan şoförlerimiz, pankartlı karşılama hizmeti sunmaktadır. Çıkışta şoförlerimiz misafirinizin adını pankarta yazmaktadır. Çıkabilecek aksaklıklar telefonla çözüme kavuşturulmaktadır.